Deník

At home!

15. července 2014 v 10:10 | Baru
Ahojky! :)

Konečně jsem od včerejšího dne doma! :) Nemohla jsem se dočkat, až přejdu práh nemocničního pokoje , a až si konečně sednu doma do obýváku :D V nemocnici jsem jen ležela a jedla, nemohla jsem nic, i když mi bylo dobře a žádné testy mi nedělali :3 Tak jsem podepsala reverz.. vím, je možné, že se mi udělá špatně a potom si budu nadávat, ale nelituji toho :)

Co plánujete tento týden? :)

*Babička mi koupila v Globusu brusinkovou šťávu.. nechtěla jsem jí zklamat, tak jsem jí načala a musím říct, že má vzláštní nakyslou chuť, ale cekové mi chutná. Mínus dávám za její řídkost.. :)

Don't move!

13. července 2014 v 13:12 | Baru
Ahoj všichni! :)

Děkuji Vám za milá přání, a také za otázky na ask.fm. :) Dále chci informovat o svém stavu, který je stále více lepší :) Krev dopadla dobře, takže infekční to není :)

Co mě ale štve? Nesmím z pokoje, takže naprosto žádný pohyb.. jen jím - co mi žaludek dovolí - a válím se :3 -_- Takže budu naprosto z formy.. je to sice motivace, se potom doma do tohovíc položit, ale však to znáte..

Můj jídelníček? Sáček piškotů, ovoce, polívky.. i maso. Jenom to svědomí se ozývá. Při cvičení sním s chutí i čokoládu se zmrzlinou.. :D


No co.. hlavně si užívejte prázdnin, ale myslete i na zdraví!

Jsem dcera loupežníka! ♥

12. července 2014 v 6:54 | Baru
Krásné ráno všem! :)

Omlouvám se, že jsem včera nebyla aktivní, ale musela jsem do nemocnice na pohotovost, takže bohužel nebyla možnost. Nakonec si mě tu nechali minimálně do pondělí, ale co mi přesně je, neví. Výsledky krve budou dnes ;)

Mají tu celkem rychlou wifi, takže se budu snažit dnes napravit včerejší den :)

*Včera jsem usínala u mé oblíbené pohádky na ČT 1 - Tajemství staré bambitky :))

*Pozdrav z dnešního rána, je mi podstatně lépe, tak uvidíme.. :)

Jak se máte vy? :))

I love food ♥

9. července 2014 v 9:28 | Baru
Krásné dopoledne všem! :)

Dny utíkjí rychle a mě příjde, že jsou pořád stejný a nic nového se neděje.. ještě, že mám jídlo ♥ :D No, to bych samozřejmě přeháněla, ale pravdou je, že si užívám pocit, že sse můžu najíst, aniž bych hodně nabrala. Určitě mám nahoře minimálně kilo, ale snažím se cvičit a lehce posilovat, takže se cítím silnější a víc fit! A o to mi přeci jde.. takže hlavně úsměv, dobrou náladu a budete nesrazitelní ;) Doufám, že máte stejné pocity jako já, a že si užíváte letních dnů - i když právě je venku chmurno :))

*Včera jsem si dala k snídani po neskutečně dlouhé době čokoládový tvaroh od Madety :) K tomu ovoce a mohla jsem se utlouci :D

Ave Lidl!

5. července 2014 v 17:07 | Baru
Krásný den všem! :)

Jsk jste si užily dnešní den, máte nějaké plány na večer? :) Já se neskutečně těším na přenos Diamantové ligy, kterou se snažím pravidelně sledovat :D Takže dnešní večer bude krásně pasivně sportovní ;D Celkově dnešek trochu flákám, jeli jsme s rodiči k abbičkám, takže to ase ani nedá hlídat životospráva. -_- Takže jim a jim, pohyb celkem nula (když nepočítám záchranné zkracovačky :) + koupila jsem si melouna, který má devět kilo, a už jsme ho se sestrou skoro snědly, takže sotva ležím :D

Tento týden jsme se mohli dočkat amerického týdne v Lidlu! Takže jsem nezaostávala a vydala se tam :)


*První meta bylo samozřejmě arašídové máslíčko :3 Bohužel měli už jen crunchy, a jen 2 kusy :/ Ale i tak jsem happy :D Dále zálivky/omáčky do salátů - hořčicová s medem (je skvělá!) a jogurtová s plísňovým sýrem :3 A taky jsem se smilovala nad musli s javorovým sirupem - na ty se chystám ráno! :D

Já jím, ty jíš, my jíme..!

3. července 2014 v 11:39 | Baru
Krásné čtvrteční poledne všem! :)

Ták! Musím se Vám omluvit za svou nepřítomnost,která byla zejména kvůli konci školního roku a zároveń kvůli mému zdravotnímu stvau, tedy změně životního stylu, na který si stále zvykám. Nebo spíš má rodiny, která si zvyká na to, že OPRAVDU jím, ale babi promiň, opravdu si nedám hoskouvé knedlíky se zahuštěnou omáčkou.. ;)

Snažím se jíst pravidelně, cvičit pravidelně a také si držet motivaci, která je neskutečně důležitá. Musíte mít dobrou psychickou rovnováhu, aby jste poté měli klid na všechno ostatní. A o to se právě snažím. Zatím to celkem funguje.

Takže bych títmto chtěla taky smeknot před mou rodinou, kteá si musí poslední rok se mnou užívat změny nálad, mé deprese, změny jídelního stylu atd.. protože právě ONI to nesou nejhůř. :*

Takže hlavu vzhůru darlings! Držte se a halvně mějter motivaci, nekoukejte napravo či nalevo, protože je to hlavně o Vás! :3

*Tady méte ukázku mého hamu za poslední týden :D

- snídaně jako vždy, ovoce, tvaroh, skořice.. :3 a od včerejšího dne i arašídové másličko! :)

We love summer!

29. června 2014 v 11:03 | Baru


Ahojky vichni!

Omlouvám se, že jsem byla teď neaktivní, ale měla jsem celkem šrumec doma i ve škole.. o tom později.

A co je nového? Dále se snažím zvykat na novou životosprávu, pravidelný pohyb a udělat si v tom systém. Myslím, že mám co přes prázdniny na práci :D Zítra bych Vám ráda přidala fotky, jak vypadá můj denní oběd, přibližně.. no jak se láduju doslova. :D Konečně nám taky dozrály třešně, takže ke svačině mám kopici této červené dobroty! :3 :))

A jak se máta vy? Co plány ny prázdniny a co vysvědčení? :)

Řekni si don't stop!

24. června 2014 v 16:31 | Baru
Krásné odpoledne! :)

Tak musím říci, že dneska mám celý den super náladu, zatím :D Ráno jsem, překvapivě, nezaspala a dokonce měla i sílu si udělat pár zkracovaček na probuzení.. :) Jednoduše - nový jídelníček zabírá! Ale chystám ještě úpravy, protože je nepromakaný a má spoustu nedostatků. Takže jsem se dneska začetla do úžsných článků od B*! Zejména článek o výpočtu energie, kterou bych měla za den příjmout (včetně bazálního metabolismu), a také poměr přijímaných nutričních trojhodnot B : T : S (bílkoviny, tuky, sacharidy). Umí to skvěle vysvětlit a hlavně, její články mě zavedly na tuto cestu zdravější životosprávy. Tímto jí moc děkuji! ;)

Takže, od dnešního dne se budu snažit dodržovat příjem okolo 1650 - 1700 kcal s poměrem 90g : 72g : 155-167,6g..
(to jsem počítala s tím, že chci tvořit svalovou hmotu, takže použito 1,5g bílkovin na 1 kg)
Ale mohla bych použít také verzi, kde bych měla např. 72g bílkovin a 185,6g sacharidů, ale raději zanechám více bílkovin :)

Jsem zvědavá, jak se mi bude dařit a také na prázdniny, až se budu moci více soustředit na tento program - prázdniny = zkušební doba. Jestli se chytim, tak jedu..! :D

*Dnešní svačinka - oříšky s medem jako přírodní tuk :3 Nemusím asi psát, že chuť je vážně dost sladká :D*Dneska ráno jsem se troufla vyfotit, opět pro srovnání. Přestávám se umět objektivně posoudit, ale nespokojená nejsem.. :)
A jak se máte vy? Už taky odpočíváte s radostí poslední dny školy? :D

Story of my life.. ;)

23. června 2014 v 19:42 | Baru
Pěkný podvečer! :)

Tak jak se už těšíte na prázdniny? Já neskutečně, už aby tu byl pátek a bye bye, školo! :D Včera rodiče přivezli od babičky další várku ovoce, takže jsem si udělala takový ovocný přežer, doslova :D Já se prostě s jídlem nemažu.. od té doby, co hledám lásku v pohybu si dopřávám, to co jsem předtím "nemohla", a jsem vážně šťastná.

Tohle sice neměl být článek o tom, že nízkokalorické diety jsou cesta do hrobu, ale.. asi to tak udělám. Myslím, že je na čase se trochu pochlubit, co se u mě doma vlastně dělo..

I když jsem na první pohled nikdy nevypadala na podvyživení, tak mé tělo uvnitř bylo. A bohužel jsem zjistila, že stále je.. :/ Myslela jsem, že jsem zakopala to špatný hluboko pod zem, ale včera jsem zjistila, jak unavená jsem. Jak jsem uzavřenější, smutnější.. Zrekapitulovala jsem si jídla za poslední týdny, který mi utekly neskutečně rychle, až mi splynuly do jedné noty. Ano, jedla jsem každý den téměř to samé - tvaroh, cottage, suchary, ovoce. Dejte mi někdo facku, abych se probudila.. Tu facku jsem dostala od rodičů v podobě rozhovoru a promluvy do duše.. Oni viděli, to co já ne. Prostě jsem jedla tak, že jsem nepociťovala hlad, ale neměla jsem vyváženou nutriční hodnotu.. jednotvárná strava.. ani jsem si neuvědomila, že to dělám - Zvyk z období hubnutí, osvědčené potraviny pořád dokola.. Ze začátku jsem jedla všechny zdravé druhy potravin, poslední týdny pouze pár..
Ale sečteno podtrženo.
Jedla jsem nedostačující potraviny a posilovala. Muselo to přijít apřišlo to včera. Dneska změna, dala jsem si vařený libový maso s žitným chlebem k obědu a jsem happy. :D Bolí mě sice nohy = následek několika měsíčního hladovkového stylu hubnutí. Chybí mi vápník, takže kosti nejsou dost vyživené a můžu se modlit, aby se to srovnalo. Tímto chci trochu nahlédnout do duše Vám.. je to Vaše cesta a Váš boj. Ale vezměte si to k srdci. Zdravá štíhlost je mnohem hodnotnější, než vyhublost. Tu si moc dlouho neužijete.. :x

Krásné pesimistické zakončení dnešního článku? Kdepak.. mám tu fotky mňamek :D

Whip my hair..

20. června 2014 v 9:56 | Baru
Krásné dopoledne všem! :)

Včera jsem si dělala pořádek mezi vlasovými přípravky a zjistila jseml že mám na straně schovaných hned několik šampónů :D :) A převážně jsou z Avonu či Oriflamu. Některé přípravky mi od nich nesedí, ale se šampóny a kondicionéry jsem spokojená! :) Hlavně s těmi přírodními ♥ Mají příjemnou přírodní vůni a šetrnější k vlasům. :)*Nejintenzivnější vůní má Natural citrón. Jablíčko od NAture zase nejvíce pění (taky krásně voní :D) a heřmánek vlasy nevysušuje :)*Tady jsem trochu odstoupila od zaměřených přírodních přípravků a rozhodla e vyzkoušet arganový olej. Je vážně skvělý a ,á jemné aroma. Vlasy mi příjdou lesklejší. :)

Máte svojí osvědčenou značku šampónu? Nebo je střídáte? :)
 
 

Reklama