Červen 2014

We love summer!

29. června 2014 v 11:03 | Baru |  Deník


Ahojky vichni!

Omlouvám se, že jsem byla teď neaktivní, ale měla jsem celkem šrumec doma i ve škole.. o tom později.

A co je nového? Dále se snažím zvykat na novou životosprávu, pravidelný pohyb a udělat si v tom systém. Myslím, že mám co přes prázdniny na práci :D Zítra bych Vám ráda přidala fotky, jak vypadá můj denní oběd, přibližně.. no jak se láduju doslova. :D Konečně nám taky dozrály třešně, takže ke svačině mám kopici této červené dobroty! :3 :))

A jak se máta vy? Co plány ny prázdniny a co vysvědčení? :)

Řekni si don't stop!

24. června 2014 v 16:31 | Baru |  Deník
Krásné odpoledne! :)

Tak musím říci, že dneska mám celý den super náladu, zatím :D Ráno jsem, překvapivě, nezaspala a dokonce měla i sílu si udělat pár zkracovaček na probuzení.. :) Jednoduše - nový jídelníček zabírá! Ale chystám ještě úpravy, protože je nepromakaný a má spoustu nedostatků. Takže jsem se dneska začetla do úžsných článků od B*! Zejména článek o výpočtu energie, kterou bych měla za den příjmout (včetně bazálního metabolismu), a také poměr přijímaných nutričních trojhodnot B : T : S (bílkoviny, tuky, sacharidy). Umí to skvěle vysvětlit a hlavně, její články mě zavedly na tuto cestu zdravější životosprávy. Tímto jí moc děkuji! ;)

Takže, od dnešního dne se budu snažit dodržovat příjem okolo 1650 - 1700 kcal s poměrem 90g : 72g : 155-167,6g..
(to jsem počítala s tím, že chci tvořit svalovou hmotu, takže použito 1,5g bílkovin na 1 kg)
Ale mohla bych použít také verzi, kde bych měla např. 72g bílkovin a 185,6g sacharidů, ale raději zanechám více bílkovin :)

Jsem zvědavá, jak se mi bude dařit a také na prázdniny, až se budu moci více soustředit na tento program - prázdniny = zkušební doba. Jestli se chytim, tak jedu..! :D

*Dnešní svačinka - oříšky s medem jako přírodní tuk :3 Nemusím asi psát, že chuť je vážně dost sladká :D*Dneska ráno jsem se troufla vyfotit, opět pro srovnání. Přestávám se umět objektivně posoudit, ale nespokojená nejsem.. :)
A jak se máte vy? Už taky odpočíváte s radostí poslední dny školy? :D

Story of my life.. ;)

23. června 2014 v 19:42 | Baru |  Deník
Pěkný podvečer! :)

Tak jak se už těšíte na prázdniny? Já neskutečně, už aby tu byl pátek a bye bye, školo! :D Včera rodiče přivezli od babičky další várku ovoce, takže jsem si udělala takový ovocný přežer, doslova :D Já se prostě s jídlem nemažu.. od té doby, co hledám lásku v pohybu si dopřávám, to co jsem předtím "nemohla", a jsem vážně šťastná.

Tohle sice neměl být článek o tom, že nízkokalorické diety jsou cesta do hrobu, ale.. asi to tak udělám. Myslím, že je na čase se trochu pochlubit, co se u mě doma vlastně dělo..

I když jsem na první pohled nikdy nevypadala na podvyživení, tak mé tělo uvnitř bylo. A bohužel jsem zjistila, že stále je.. :/ Myslela jsem, že jsem zakopala to špatný hluboko pod zem, ale včera jsem zjistila, jak unavená jsem. Jak jsem uzavřenější, smutnější.. Zrekapitulovala jsem si jídla za poslední týdny, který mi utekly neskutečně rychle, až mi splynuly do jedné noty. Ano, jedla jsem každý den téměř to samé - tvaroh, cottage, suchary, ovoce. Dejte mi někdo facku, abych se probudila.. Tu facku jsem dostala od rodičů v podobě rozhovoru a promluvy do duše.. Oni viděli, to co já ne. Prostě jsem jedla tak, že jsem nepociťovala hlad, ale neměla jsem vyváženou nutriční hodnotu.. jednotvárná strava.. ani jsem si neuvědomila, že to dělám - Zvyk z období hubnutí, osvědčené potraviny pořád dokola.. Ze začátku jsem jedla všechny zdravé druhy potravin, poslední týdny pouze pár..
Ale sečteno podtrženo.
Jedla jsem nedostačující potraviny a posilovala. Muselo to přijít apřišlo to včera. Dneska změna, dala jsem si vařený libový maso s žitným chlebem k obědu a jsem happy. :D Bolí mě sice nohy = následek několika měsíčního hladovkového stylu hubnutí. Chybí mi vápník, takže kosti nejsou dost vyživené a můžu se modlit, aby se to srovnalo. Tímto chci trochu nahlédnout do duše Vám.. je to Vaše cesta a Váš boj. Ale vezměte si to k srdci. Zdravá štíhlost je mnohem hodnotnější, než vyhublost. Tu si moc dlouho neužijete.. :x

Krásné pesimistické zakončení dnešního článku? Kdepak.. mám tu fotky mňamek :D


Sexy leg workout ♥

22. června 2014 v 11:42 | Baru |  Cvičení
Hola! Jak trávíte víkend? :
)
Já jsem včera byla jako přejetá parním válcem a válela jsme se od rána v obýváku :D Dokopala jsem se alespoň k nějakému cvičení, ale kardio nic.. Takže dneska se to budu snažit napravit, ale svoje rituální cviky také neošidím :) Nejsem člověk, který cvičí podle videí, ale vyhledává si různé obrázky se cviky na internetu. Ráda bych Vám ukázala můj oblíbený ♥ :)

*Jde o sérii cvičení zaměřených na spodní část těla. Nikdy jsem dřepy neměla v lásce, ale od té doby, co jsem našla tu správnou techniku, tak už je dělám ráda :)


Jaký je Váš oblíbný cvik? :)

Facts about me :)

21. června 2014 v 16:38 | Baru |  About Baru
Hezké odpoledne všem!
Tak dneska je zatím celý den pěkně zataženo, a pořádně se to podepisuje na mojí energii něco dělat.. Jak já se muselo kopat do cvičení, to jste měli viděte! :D Ale mamka koupila včera melouna, tak musím hnout kostrou, abych si ho zasloužila ke svačině :)

V tomto článku chci vypsat pár faktů o mě, co je pro mě důležité a jaká vlastně jsem.. -_- Takže pozor! :D


Whip my hair..

20. června 2014 v 9:56 | Baru |  Deník
Krásné dopoledne všem! :)

Včera jsem si dělala pořádek mezi vlasovými přípravky a zjistila jseml že mám na straně schovaných hned několik šampónů :D :) A převážně jsou z Avonu či Oriflamu. Některé přípravky mi od nich nesedí, ale se šampóny a kondicionéry jsem spokojená! :) Hlavně s těmi přírodními ♥ Mají příjemnou přírodní vůni a šetrnější k vlasům. :)*Nejintenzivnější vůní má Natural citrón. Jablíčko od NAture zase nejvíce pění (taky krásně voní :D) a heřmánek vlasy nevysušuje :)*Tady jsem trochu odstoupila od zaměřených přírodních přípravků a rozhodla e vyzkoušet arganový olej. Je vážně skvělý a ,á jemné aroma. Vlasy mi příjdou lesklejší. :)

Máte svojí osvědčenou značku šampónu? Nebo je střídáte? :)

Banana muffins!

19. června 2014 v 16:06 | Baru
Dneska se ozývám až takhle odpoledne, takže jak se Vám dneska zatím dařilo? :)

Já od rána hledala na internetu různé recepty s banány ♥ Hned několik mě hodně zaujalo, a už je mám zapsané v receptáři! :D Rozhodla jsem se podělit se s Vámi o jeden z nich. Jedná se o banánové muffinky, které jsou nízkotučné a zároveň zdravé! :)Máte rádi muffiny? Jaké příchutě? :)

Change #2 maybe..

18. června 2014 v 10:57 | Baru |  Deník
Přeji hezký den všem!

Dneska ráno jsem měla psycholožku.. za chvíli to bude rok, co jsem u ní byla poprvé a za tu dobu jsem byla jako na houpačce.. Ale myslím, že problém bludné představy o své postavě ještě nevyprchal. Stále jsem nespokojená s postavou a chci víc a víc.. ale přeci jenom pokrok -POZOR! - Už mi nejde být štíhlounká, být pohublá.. Chci být zdravá a hlavně vypadat zdravě. Jíst, cvičit.. být aktivní :) A šťastá! :) Myslim, že si toho všimla i doktorka, ale pořád je tu někde zakopaný pes.. snad se mi ho podaří najít, a zachránit co se dá :)

*Tato fotka je vyfocená v pondělí, opět po dalším týdnu. SNažim se vidět reálně, ale pořád to není ono. Ale i tak cítím trochu spokojenosti :)
,

Jak se daří Vám? Jak se chystáte na letní sezónu? :)
.

I eat for life..

17. června 2014 v 11:15 | Baru |  Deník
Krásné poledne všem! :)

Dneska přidávám food"s photos, aby jste viděly, jaký jsem jedlík. Na jídle se nerada šetřim, takže se to snažím kompenzovat cvičením mezi jídly. Na kardio mě moc neužije, takže si hezky lehnu a dělám zkracovačky :D Potom dostanu chúť na činku.. normální.. :)

Snídaně: stále obdobná jako minule :) Snídaně miluji a je to jídlo s nejvíce obshem cukru, co sním za den (bez výčitek si dám víc ovoce a musli) + ovesné vločky v mléce se skořícíOběd: Obědy mam studené, nejraději. V dnešních teplech to je i nejlepší :) Jinak si ráda dám cottage sýr (buď přírodní nebo Milki - se smetanou). K tomu několik koleček šunky a suchary nebo rýžové chleby (někdy žitný nebo pochoutkový). :))Jako je Vaše nejoblíbenější jídlo? :)

Suchary a Knackers, go!

16. června 2014 v 19:41 | Baru |  Produkty
Dneska to vypadá celkem na pěkný a příjemný večer. V televizi nedávají nic zajímavého a nového, tak budeme se sestrou okoukávat filmy na DVD :)

Chtěla jsem se s Vámi poděit o moje oblébené knackerbroty, suchárky.. ats. Kupuji několik druhů a od několik dodavatelů, ale tyhle mám nejraději.


* Se značkou Racio jsem móóc spokojená! Mám od nich ráda snad všechny druhy rýžových chlebíčků :) Bio style si mě získalo díky složení - bez lepku. Ovšem nejchutnější jsou Knackers se sezamovými semínky. Nečekaně chutné, příjdou mi jako skvělá náhrada neřestí jako chips a křupek! ;)

Máte rádi podobné potraviny? :)